лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Всі SSL сертифікати DigiCert без передоплати

Всі SSL сертифікати DigiCert Thawte DigiCert GeoTrust
БЕЗ ПРЕДОПЛАТИ !

Сертифікати, як правило, використовуються для обміну зашифрованими даними в мережах. Криптосистема з відкритим ключем вирішує проблему обміну секретними ключами між учасниками безпечного обміну. У централізованій інфраструктурі в ролі гаранта виступає центр, що засвідчує.

Ви не знаєте який сертифікат DigiCert Вам потрібен?

Консультації по вибору SSL сертифікатів! Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір сертифіката, відповідного вашим технічним вимогам і бюджету. Ви можете отримати консультацію за сертифікатами SSL звернувшись за тел. 044 3834054, 067 2576220, написавши заявку по скайпу webtrust.ua, через форму зворотного зв'язку або надіславши запит Зворотний дзвінок

На Чернігівщині у 2018-2019 навчальному році студентів навчають 23 заклади вищої та фахової передвищої освіти, з яких 15 належать до державного сектору, комунального - 7, приватного - 1. Це 3 університети, 1 академія, 1 інститут, 14 коледжів, 2 технікуми та 2 училища, які забезпечують денну та заочну форми навчання для понад 22 тис. студентів. Достовірну інформацію про всі освітні заклади Чернігова можна знайти на сайтах міста, що надійно захищені SSL сертифіками.