лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Сертифікати S / MIME - це спосіб забезпечити безпеку ваших даних за допомогою шифрування електронної пошти. Коли ви відправляєте повідомлення електронної пошти з використанням сертифіката S / MIME, ви берете текстове повідомлення електронної пошти, яке ви написали, і шифруєте його, так що тільки ваш передбачуваний одержувач може розшифрувати його, використовуючи відповідний секретний ключ. Це означає, що при відправці електронного листа з використанням сертифіката підписувача електронної пошти воно залишається зашифрованим як в дорозі, так і в стані спокою.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua